Erman Soğutma
HAKKIMIZDA

Değişen dünya şartlarına uyum sağlayabilmek amacıyla 2011 yılında Resul ERMAN tarafından, ERMAN SOĞUTMA firmasını kurduk. Firmamıza 15 senelik tecrübemizi ve birikimimizi katarak, modern teknolojik cihazlarla, kalite ve üretim anlamında her türlü pazarda rekabetçi olacak bir ürün gamı ortaya çıkardık. Üretimlerimiz, 100 litrelik en ufak buzdolaplarından başlayarak, 2.100 litrelik en büyük buzdolaplarına ve derin dondurucularına kadar çok geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır.

Firmamız, değişen piyasa taleplerini ve üretim teknolojilerini takip ederek; market, büfe, pastane, kasap, fastfood, endüstriyel mutfak ekipmanları, market ekipmanları ve otomasyon sistemleriyle zengin bir ürün yelpazesine ulaşmıştır.

Müşteri memnuniyetini her zaman kendisine hedef edinen, yaptığı tüm ürünlerde servis garantisi veren ERMAN SOĞUTMA bundan sonraki faaliyet hayatında da edinmiş olduğu güvenilir ve istikrarlı yapısından taviz vermeden kalıcı hizmetler vermeye devam edecektir. İlkelerimiz, piyasadaki talebi ve teknolojiyi takip ederek kaliteli ürünler geliştirmek ve müşteri odaklı çalışmalarımızı sürdürmektir.

 
 
 
Pro WEB